Арахамія не бачить підстав для висловлення недовіри Рябошапці

Очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія  — Арахамія не бачить підстав для висловлення недовіри Рябошапці
Очільник фракції «Слуга народу» Давид Арахамія
За словами Арахамії, «є така світова практика — 100 днів ніхто не критикує, і дає людині можливість попрацювати» Об этом сообщает ПРОКУРОРСКАЯ ПРАВДА со ссылкой на СМИ.


Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що не бачить підстав для висловлення недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапці.


Про це повідомляє «Укрінформ».


«На даний час я не бачу ніяких таких причин чи умов для того, щоб висловлювати недовіру генпрокурору, який працює менше ніж три місяці. Вважаю, що це взагалі неправильна практика щодо будь-якої посади — чи це генпрокурор, чи це міністр» — сказав він.


За словами Арахамії, «є така світова практика — 100 днів ніхто не критикує, і дає людині можливість попрацювати».


Нагадаємо, у Верховній Раді почали збір підписів за відставку генерального прокурора Руслана Рябошапки. Як стало відомо ЗМІ, ініціатор збору — нардеп від фракції «Слуга народу» Антон Поляков.


Раніше Поляков розповів, що запитав у президента Володимира Зеленського, коли голова парламенту видасть йому підписні листи, аби оголосити недовіру Рябошапці і змінити його на іншого генпрокурора.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/arahamiya-ne-bachit-pidstav-dlya-vislovlennya-nedoviri-ryaboshapci-636853.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя