“Заарештували найчеснішу людину, яку я знаю”, - Гонтарева про Писарука


Ексглава Національного банку України Валерія Гонтарева вважає, що гроші з Національного банку України вкрали власники банків через кредити пов’язаним особам задовго до приходу її команди в НБУ

Затримання Писарука Гонтарева називає початком розправи над її командою реформаторів, повідомила вона в у коментарі The Guardian. Об этом сообщает provinciyka.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Замість того, щоб садити в тюрми менеджмент і власників збанкрутілих банків, наші правоохоронці заарештували найчеснішу людину і професіонала з тих, кого я знаю...Наша команда взяла персональні гарантії і Бахматюка (ексвласника "ВіЕйБі Банку" – ред.), і Жеваго (ексвласника банку "Фінанси та Кредит" – ред.), і Коломойського (ексспіввласник ПриватБанку). Вони їх оскаржили в продажних судах і не повернули державі ані копійки. А тепер у цьому звинувачують Писарука – це просто театр абсурду!"., — зазначила вона.

  • Нагадаємо, голову правління Райффайзен Банку Аваль, ексзаступника голови НБУ Олександра Писарука затримали працівники НАБУ.

  • За словами екснардепа Сергія Лещенка, Писарука затримали за підозрою в розтраті в особливо великих розмірах у справі рефінансування банку VAB Bank на 1,2 млрд грн в 2014 році.

  • Ексголова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що затримання голови Райффайзен Банку Аваль, ексзаступника голови НБУ Олександра Писарука пов’язане з його роботою в НБУ

  • У Нацбанку заперечили обшуки НАБУ серед працівників НБУ.

  • Відомо, що Національне антикорупційне бюро подає до Вищого антикорупційного суду клопотання про арешт з альтернативою застави підозрюваного у справі VAB Банку Олега Бахматюка у розмірі 30 млн₴

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/13/zaareshtuvaly_naychesnishu_lyudynu_yaku_ya_znayu_gontareva_pro_pysaruka”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя